PrinsenBal Summer editie 03.07.2022 19:11 7 Dagen

Gaapstokken Twitter

Bericht van overlijden: Jan Bon

Bericht van overlijden: Jan Bon

Op 11 december 2021 bereikte ons het droevige bericht dat onze verenigingslid Jan Bon is overleden.

Jan is een lange tijd betrokken geweest binnen onze vereniging en mocht zich in het carnavalsjaar 1989 -1990 ‘Prins der Gaapstokken’ noemen. Maar ook na zijn prinsenjaar bleef Jan samen met zijn vrouw Hennie actief binnen onze vereniging en o.a. lid van de Prinsengarde. Zelfs op latere leeftijd was Jan aanwezig op bijna al onze verenigingsactiviteiten.

Met het overlijden van Jan verliezen wij een erg betrokken en gewaardeerd verenigingslid. Wij wensen Hennie, kinderen Rita en Donald, hun partners en kinderen heel veel sterkte en krachtig toe om dit verlies te verwerken

De uitvaartplechtigheid vindt donderdag 16 december plaats om 10.30 uur in Crematorium Duin- en Bollenstreek. De familie biedt u aan om de uitvaartplechtigheid live mee te kijken via www.liveuitvaart.nl met code A5A546Bon Jan kennisgeving Page 1

Bon Jan kennisgeving Page 2

Prinsenparen 2021-2022

banner2019 2020

Sponsors bedankt!

meer-sponsors